Михайло Грушевський — український державний діяч, науковець, громадянин
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.4(61).2016.140949Посилання
Баран В. Д., Баран Я. В. Походження українського народу. – К.: ІМФЕ ім. М. Т. Рильського, 2002. – 406 с.
Баран В. Д. Кий, Щек і Хорив, сестра їх Либідь та пракорені українського народу. – К.: ТОВ «Атлант ЮЕмСі», 2007. – 64 с.
Грушевський М. Історія України-Руси. – Т. 1. – Львів, 1904. – 648 с.
Грушевський М. Ілюстрована Історія України. З додатком Нового Періоду Історії України за роки від 1914 до 1919. – Нью-Йорк: Видавництво Шкільної Ради, без року видання. – 566 с.
Грушевський М. С. Автобіографія, 1926 р. // Михайло Грушевський. – Київ: Бібліотека українця; Київська правда, 1998. – С. 26–57.
Грушевський М. Звичайна схема «русскої» історії й справа раціонального укладу історії східного Слов’янства // Вивід прав України / М. Грушевський, І. Франко, М. Костомаров та ін. – Львів: МП «Слово», 1991. – С. 7–13.
Історія українознавства: навч. посіб. – К.: Академвидав, 2011. – 512 с.
Крупницький Б. М. Грушевський і його історична праця // Грушевський М. Історія України-Руси. – Т. І. До початку ХІ віка. – Нью-Йорк: Видавниче товариство «Книгоспілка», 1954. – С. 23–45.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Volodymyr Baran Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).