Про етимологію гідронімів Чорне море, Дніпро та деяких інших
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.4(61).2016.140974Посилання
Бухарин М. Д. Πόντος Ευξεινος, Πόντος Аξεινος и «чернота» Черного моря. Вопрос в истории, история вопроса // Историческая география. Т. 2 / Отв. ред. И. Г. Коновалова. – М., 2014. – С. 330–388.
Гулиева Л. Г. Тюркская гидронимия Кубани // Советская тюркология. – 1976. – № 2. – С. 50–56.
ЕСЛГНПР – Етимологічний словник літописних географічних назв Південної Русі / Відп. ред. О. С. Стрижак. – К.: Наукова думка, 1985. – 253 с.
Козлова Р. М. Античная этнонимия Boράνoι, Άβoράκη, βoρoυσκoι (лингвистический комментарий) // Студії з ономастики та етимології / Відп. ред. В. П. Шульгач. – К., 2014.
Німчук В. В. Дніпро-Славута // Давньоруська ономастична спадщина в східнослов’янських мовах / Відп. ред. В. В. Німчук. – К., 1986.
Трубачев О. Н. Indoarica в Северном Причерноморье. – М., 1999.
Трубачев О. Н. Этногенез и культура древнейших славян: лингвистические исследования. – Изд. 2-е, доп. – М., 2003.
Фасмер М. Этимологический словарь русского языка. – Т. I–IV. – М., 1964–1973.
Шульгач В. П. Праслов’янський гідронімний фонд (фрагмент реконструкції). – К., 1998.
ЭССЯ – Этимологический словарь славянских языков. Праславянский лексический фонд / Под ред. О. Н. Трубачева, А. Ф. Журавлева. – М., 1974–2014. – Вып. 1–39.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Sviatoslav Verbych Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).