Міжнародне співробітництво як вагома складова організації освітнього процесу на базі Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.1(78).2021.226161Посилання
Гальскова Н. Д. Сучасна методика навчання іноземних мов. Москва, 2000.
Копилова В. В. Методика проектної роботи на уроках англійської мови. Москва, 2003.
Коряковцева Н. Ф. Сучасна методика організації самостійної роботи тих, хто вивчає іноземну мову. Москва, 2002.
Ващенко Л. Управління інноваційними процесами. Директор школи. 2007. № 23–24 (455–456). С. 53–61.
Маркіян С. В. Інновації як фактор розвитку освіти: VI Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція. Харків, 2006. 155 с.
Вишневський О. Теоретичні основи сучасної української педагогіки. Дрогобич: Коло, 2006. С. 162.
##submission.downloads##
Опубліковано
2021-05-20
Номер
Розділ
XXIII Всеукраїнська конференція
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Лариса Василишин, Галина Строгуш Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).