Круглий стіл «Чотириста років Хотинській битві: історичне та геополітичне значення»
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.4(81).2021.246382Анотація
12 жовтня 2021 р. у приміщенні Науково-дослідного інституту українознавства МОН України відбувся круглий стіл «Чотириста років Хотинській битві: історичне та геополітичне значення». Науковий захід мав на меті привернути увагу вчених, освітян та широкого загалу українського суспільства до відзначення видатної події, яка відіграла важливу роль не лише в історії України, Польщі, Литви, Молдови, а й у цивілізаційному розвитку Центрально-Східної Європи. Саме під Хотином у 1621 р. спільними зусиллями українців, поляків, литовців, німців і представників інших європейських народів було зупинено черговий потужний наступ Османської імперії на Європу.
##submission.downloads##
Опубліковано
2022-01-22
Номер
Розділ
Рецензії, презентації
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Юрій Фігурний Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).