Ідеологічна агресія Московського патріархату як складова російсько-української війни: шляхи та форми протидії
DOI:
https://doi.org/10.17721/2413-7065.4(93).2024.318189Анотація
Військова та ідеологічна агресія Росії повністю розсекретила позицію УПЦ МП як Церкви, що формально позиціонує себе як Українська Православна Церква, а фактично представляє геоконфесійні інтереси РПЦ. Сьогоденні реалії українського церковного життя спонукають активний пошук протидії впливу Московського патріархату загалом, і діяльності релігійної організації УПЦ МП зокрема. Визначено і проаналізовано шляхи та форми протидії ідеологічній агресії Московського патріархату як складової російсько-української війни.
Опубліковано
2024-12-17
Номер
Розділ
Україна у війні
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Світлана Кагамлик Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).