Героїзм як вияв національно-патріотичного виховання українських воїнів: від минулого до сьогодення
DOI:
https://doi.org/10.17721/2413-7065.4(93).2024.318190Анотація
У статті висвітлюються питання героїзму українських воїнів від часів Української національно-демократичної революції 1917-1921 рр. до сьогоднішньої російсько-української війни, що розпочалась у лютому-березні 2014 р. анексією Криму і збройним вторгненням рашистів в український Донбас та нової фази російсько-українського протистояння, спричиненого повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України 24 лютого 2022 р. Проаналізовано поняття «герой» та «героїзм» і зазначено, що людство шанує і поважає героїв, оскільки в їхніх вчинках закладено прагнення перемоги над злом, а вони виступають як носії добра, справедливості та інших позитивних цінностей.
Опубліковано
2024-12-17
Номер
Розділ
Україна у війні
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Сергій Губський Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).