Сім’я. Родовідне дерево. Рід, родина, рідня
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.1(70).2019.163422Анотація
Урок з українознавства для учнів 2 класуПосилання
Білоус Д. Г. Рідні небеса: вірші: для мол. та серед. шк. віку / передм. Я. П. Гояна; худож. М. О. Онацько. Київ: Веселка, 2005. 143 с.: іл. (Українській дитині). C. 37.
Рока Нурія, Курто Роса М. Родинне дерево /пер. М. Шурпік. Київ: Навч. книга-Богдан, 2013. 36 с. (Цікаво знати).
Тлумачний словник української мови: близько 7000 слів/ за ред. Д. Г. Гринчишина. 3-тє вид., перероб. і доповн. Київ: Освіта, 1999. 302 с.
Українське народознавство: навч. посіб. / за ред. С. П. Павлюка; передмова М. Г. Жулинського. 3-тє вид., випр. Київ: Знання, 2006. 568 с.
Українські народні прислів’я та приказки. Харків: МОСТ-Торнадо, 2002. 320 с.
Українські легенди, прислів’я, лічилки, скоромовки, загадки / упорядники Г. М. Кирпа, Г. В. Біляєва. Харків: Белкар-книга, 2008. 192 с.: іл. (Скарбничка школяра).
Щербань П. М. Національне виховання в сім’ї. Київ: Культурол. ПП «Боривітер», 2000. 260 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Tetiana Medvedieva Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).