Українська національна іграшка. Міні-проект «Якими іграшками гралися наші бабусі?»
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.1(70).2019.163855Анотація
Урок з курсу українознавства «Я люблю Україну», 3 класПосилання
Програма курсу українознавства за вибором «Я люблю Україну» (1–4 класи): схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, протокол № 2 від 3 березня 2016 року засідання комісії педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист № 2.1/12-Г-120 від 28.03.2016 р.) / М. І. Чабайовська, Н. М. Омельченко, М. І. Кальчук. Початкова школа. 2016. №9. С. 39–48.
Чабайовська М. І., Мельник Л. В. Я люблю Україну: електронний освітній продукт (ЕОП) для 3 класу. Тернопіль: ТзОВ «Видавництво Астон», 2017.
Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Синільник В. В. Я люблю Україну: інтегрований посібник-зошит для учнів 3 класу: схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист ІМЗО від 29.06.2016 р. № 2.1/12-Г- 419). Тернопіль: Астон, 2017. 112 с.
Я люблю Україну. 3 клас: методичний посібник для вчителя / авт.-упор. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Синільник В. В. Тернопіль: Астон, 2017. 152 с.
Олександр Найден. Українська народна лялька. Київ: Вид. «Стилос», 2007.
Демченко О. П. Проблеми використання проектної технології у навчально-виховній роботі з молодшими школярами. URL: http://vuzlib.com/content/view/204/84/
Музей іграшки. URL: http://www.primetour.ua/uk/excursions/museum/Muzey-igrushki.html
URL: http://didaktor.ru/kak-vypolnit-priyom-sorbonka/шаблон «Анімована сорбонка» ???
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Vira Synilnyk Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).