Моя роль у творенні української держави
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.1(70).2019.164362Анотація
Урок з курсу українознавства «Я люблю Україну», 3 класПосилання
В. Симоненко. Лебеді материнства. Твори: у 2 т. / упоряд. Г. П. Білоус, О. К. Лищенко. Черкаси: Брама-Україна, 2004.
П. Бондарчук. Батьківщина. Перлина: навчальний посібник з народознавства / Іватьо М. Р., Коструба С. С. Київ: Арка, 2001. 168 с.
Дітям про державну та народну символіку України / упоряд. Л. М. Римар. Харків: Основа, 2004.
Красоткіна Н. Г. Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів. Київ: Початкова школа, 2001. 160 с.
Куріпта В. І. Сценарії позакласних заходів для 1–4 класів. Харків: Основа, 2006. 368 с. (Б-ка журн. «Початкове навчання». Вип. 5 (29)).
Пістун Т. В. «Свою Україну любіть…». Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2004. 176 с.
Михайленко Л. В., Реброва І. М., Сушко В. А., Лагунова Т. І. Найцікавіше про Україну: ілюстроване енциклопедичне видання. Харків: Торнадо, 2007. 96 с.: іл.
Стребна О. В. Інтерактивні методи навчання в практиці роботи початкової школи: посібник / О. В. Стребна, А. О. Соценко. Харків: Основа, 2005. 174 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Maryna Protsiuk Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).