«Вчать не розказуючи, а показуючи»: поведінка батьків як приклад для дітей
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.1(70).2019.164690Анотація
Урок з українознавства для учнів 10 класуПосилання
Гуменникова Т. Р. Українські національні традиції як засіб формування національної свідомості. Початкова школа. 1996. № 1. С. 38–40.
Жмундуляк Д. Д. Народознавство: 1–9 класи. Глибока, 1998. 108 с.
Лозко Г. С. Українське народознавство. Тернопіль: Мандрівець, 2011. 512 с.
Маковій Г. Затоптаний цвіт. Чернівці, 1993. 98 с.
Мінченко Т. А., Препеліца Д. М. Українознавство. Українська культура. 8 клас. Чернівці, 2008. 328 с.
Мосіяшенко В. А. Українська етнопедагогіка: навч.посіб. Суми: ВТД «Університетська книга», 2005. 176 с.
Україна – моя держава (система уроків з українознавства у 8 класі). Науково-методичний посібник для вчителів / за заг. редакцією М. В.Цуркан. Чернівці, 2012.
Відеоролик «Батьківський приклад». URL: https://www.youtube.com/watch?v=TYSzz_DxSu0
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Yuliia Koval Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).