Українська мова як визначальний чинник державної безпеки. Українська мова – державна мова в українській державі, її повноцінне функціонування в усіх сферах життя, мережі Інтернет, ЗМІ
DOI:
https://doi.org/10.30840/2413-7065.1(70).2019.164696Анотація
Урок з українознавства для учнів 11 класуПосилання
Касян Л., Семенюченко О. Українознавство у навчально-виховному процесі: Основи методики викладання: науково-методичний посібник [Для слухачів курсів підвищення кваліфікації з українознавства, вчителів ЗНЗ, методистів, студентів, викладачів ВНЗ] / МОН України; Науково-дослідний інститут українознавства. Київ: НДІУ, 2008. 56 с.
Кононенко П. П. Мова і майбутнє України. Українознавство. 2003. Ч. 2–3 (7–8).
Кононенко П. П., Касян Л. Г., Семенюченко О. В. Українознавство. 5–11 класи. Програма курсу за вибором. Київ, 2014. 32 с.
Кононенко П. П., Кононенко Т. П. Феномен української мови. Київ: Наша культура і наука, 1999.
Півторак Г. Українці: звідки ми і наша мова. Київ: Наук. думка, 1993.
Ярошинський О. Теоретичні розробки вчених Науково-дослідного інституту українознавства з проблем розвитку українознавчої науки та їх практична цінність: хроніка 2008 року. Українознавство. 2009. № 1. С. 74–88.
Гарбовська Л. Г., Рожок І. Л., Сукач Н. В., Степаницька С. С. Авторський посібник «Веб-квест на уроках української мови та літератури як засіб активізації навчальної діяльності учнів». URL: http://osvita.ua/school/lessons_summary/edu_technology/45861/
Веб-квести на уроках української літератури та мови. URL: http://shkola.ostriv.in.ua/publication/code-78D6AE495C70F/list-A863690726
Стаття 10 Конституції України. URL: https://sites.google.com/site/ukrainianquestion/library_ua/movi
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Iryna Chyfurko Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons 2.0 із зазначенням авторства — Некомерційна — Без похідних творів, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Змінювати матеріал і використовувати його в комерційних цілях заборонено.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).